(1).jpg_1920x1920.jpeg)
Briza 22 wand 2-pijp H063 L225 T22 verkeerswit RAL9016 BT links/rechts met Jaga 3-standenregeling
Kies je uitvoering
- Levertijd 16 dagen
- Product kan niet worden geretourneerd
- Gratis verzenden vanaf €100
- Bij ons alleen A-merken mét garantie
- Montage mogelijk
Omschrijving
Briza 22 wand 2-pijp H063 L225 T22 verkeerswit RAL9016 BT links/rechts met Jaga 3-standenregeling
Documentatie
Jaga Briza 22 ConsumentenbrochurePDF, 5.30MBWelke Jaga sturing kiezen - Briza 22 WandmodelPDF, 5.30MB1711111805-Jaga Tempo vrijstaand montagehandleidingPDF, 1.13MBAlgemene kenmerken
| Aansluitspanning | 230 |
| Aantal pijpen | 2 |
| Breedte | 230 |
| Diepte | 0 |
| Frequentie | 50 Hz |
| Frontuitblaas | Nee |
| Geschikt voor koeling | Ja |
| Geschikt voor verwarming | Ja |
| Glansgraad | Mat |
| Hoogte | 630 |
| Inbouwdiepte | 0 t/m 0 |
| Inbouwdiepte instelbaar | Nee |
| Kleur | Wit |
| Kleur | Verkeerswit soft touch |
| Kleur rooster | Wit |
| Lengte | 2250 |
| Materiaal rooster | Staal |
| Met aftapper | Nee |
| Met elektrisch verwarmingselement | Nee |
| Met filter | Ja |
| Met gescheiden batterijen | Nee |
| Met ingebouwde standenregelaar | Nee |
| Met lekbak | Ja |
| Met ontluchter | Ja |
| Met poten | Nee |
| Met rooster | Ja |
| Met standenschakelaar | Ja |
| Met verse lucht aansluiting | Nee |
| Model | Bottom Top grill |
| Montagewijze | Wandopbouw |
| Nom. diameter koeling | 3/4" (20) |
| Nom. diameter verwarming | 3/4" (20) |
| Oppervlaktebescherming rooster | Gelakt |
| RAL-nummer | 9016 |
| RAL-nummer rooster | 9016 |
| Standaard kleur | Ja |
| Type | 22 |
Product
| Productnummer: | BAMW06322522133BT2LRG2D05 |
| Nummer fabrikant: | KONVEKTCO_BAMW_WANDMODEL_3_STANDENREGELING |



