(1).jpg_1920x1920.jpeg)
Jaga - Briza 22 Plafondmodel - BMS 0-10V regeling - 4 Pijps - 630x1900mm - 8748 Watt - Bottom Top grill - Zandstraalgrijs
Kies je uitvoering
- Levertijd 16 dagen
- Product kan niet worden geretourneerd
- Gratis verzenden vanaf €100
- Bij ons alleen A-merken mét garantie
- Montage mogelijk
Omschrijving
Introductie
De Jaga Briza 22 Plafondmodel - BMS 0-10V regeling is een makkelijk te installeren ventilo voor aan het plafond. Super-power voor verwarmen, koelen en ventileren. Briza 22 is de meest krachtige ventilo voor expositie- en winkelruimtes, kantoor- en vergaderruimtes, schoolgebouwen, hotels, wintertuinen enz. Jaga Briza ventilo-convectoren zorgen energie-efficiënt en fluisterstil voor het allerhoogste klimaatcomfort. Zij brengen elke ruimte in snel tempo op temperatuur, zowel in de winter als in de zomer. Zo hebt u op elk moment van het jaar het ideale binnenklimaat.
Kenmerken
- Ingebouwde EC-motor voor een veel lager energieverbruik en een langere levensduur
- Centrifugaal ventilatoren met GreenTech-EC technologie, energiebesparend, gemakkelijke bediening, laag geluidsniveau
- Geschikt voor aansluiting op elke warmtebron
- Ideaal in combinatie met warmtepompen en lage temperatuursystemen
- Geoptimaliseerd koelvermogen door de nieuwe hydrofiele bescherming van de koper-aluminium warmtewisselaar
- Voor 2-pijps of 4-pijps
Jaga BMS 0-10V regeling
- Bij warmte- of koude vraag opent een BMS/Domotica systeem of een Jaga-thermostaat het thermo-elektrische ventiel
- Bij warmte- of koude vraag stuurt een BMS/Domotica systeem of een Jaga-thermostaat een 0-10VDC signaal
- Bij het herkennen van koud (<18°C) of warm (>28°C) water draait de ventilator proportioneel van het 0-10V signaal
Standaard levering
- Gelakte bekleding uit sendzimir verzinkte staalplaat
- Robuust binnenwerk uit elektrolytisch verzinkt staal
- Aluminium-koper warmtewisselaar met hydrofiele coating
- Centrifugaal ventilator(en) met dubbele inlaat
- Condensopvang met afvoer
- Vervangbaar filter van polypropyleen stof (klasse G2)
Standaard Aansluiting
- Waterzijdige aansluitingen aan de linkerkant (optioneel aan de rechterkant)
- 2-pijps systeem G 3/4" aansluiting
- 4-pijps systeem: grote warmtewisselaar G 3/4" aansluiting, kleine warmtewisselaar G 1/2" aansluiting
- Clamp connector voor elektrische aansluiting 230 VAC rechts, via externe voeding aan te sluiten
Aanbevolen aansluitsets
Je bekijkt momenteel het volgende model:
- Model: Briza 22 Plafondmodel - BMS 0-10V regeling
- Afmeting: 630x1900mm
- Wattage: 8748
- Kleur: Zandstraalgrijs
- Installatie/vrije ruimte: Bottom Top grill
Documentatie
Jaga Briza 22 ConsumentenbrochurePDF, 5.30MBWelke Jaga sturing kiezen - Briza 22 plafondmodelPDF, 91.99kBAlgemene kenmerken
| Aansluitspanning | 230 |
| Breedte | 630 |
| Diepte | 0 |
| Frequentie | 50 Hz |
| Frontuitblaas | Ja |
| Geluidsdrukniveau hoog | 51 |
| Geluidsdrukniveau laag | 25 |
| Geluidsdrukniveau midden | 41 |
| Geschikt voor koeling | Ja |
| Geschikt voor verwarming | Ja |
| Glansgraad | Mat |
| Hoogte | 270, 630 |
| Inbouwdiepte | 0 t/m 0 |
| Inbouwdiepte instelbaar | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Kleur rooster | Grijs |
| Koelvermogen 25°C 6/12 voelbaar hoog | 4806 |
| Koelvermogen 25°C 7/12 voelbaar hoog | 4632 |
| Koelvermogen 25ºC 6/12 voelbaar laag | 1337 |
| Koelvermogen 25ºC 6/12 voelbaar midden | 3367 |
| Koelvermogen 25ºC 7/12 voelbaar laag | 1288 |
| Koelvermogen 25ºC 7/12 voelbaar midden | 3245 |
| Koelvermogen EN 16430 26°C - 17/19 voelbaar hoog | 1982 |
| Koelvermogen EN 16430 26°C - 17/19 voelbaar laag | 551 |
| Koelvermogen EN 16430 26°C - 17/19 voelbaar midden | 1389 |
| Luchthoeveelheid hoog | 1247.45 |
| Luchthoeveelheid laag | 340.67 |
| Luchthoeveelheid midden | 859.93 |
| Materiaal rooster | Staal |
| Met aftapper | Nee |
| Met elektrisch verwarmingselement | Nee |
| Met filter | Ja |
| Met gescheiden batterijen | Nee |
| Met ingebouwde standenregelaar | Ja |
| Met lekbak | Ja |
| Met ontluchter | Ja |
| Met poten | Nee |
| Met rooster | Ja |
| Met standenschakelaar | Nee |
| Met verse lucht aansluiting | Nee |
| Montagewijze | Plafondopbouw |
| Nom. diameter koeling | 3/4" (20) |
| Nom. diameter verwarming | 1/2" (15) |
| Oppervlaktebescherming rooster | Gelakt |
| Standaard kleur | Ja |
| Type | 22 |
| Warmteafgifte 20°C 75/65 hoog | 8748 |
| Warmteafgifte 20°C 75/65 laag | 3320 |
| Warmteafgifte 20°C 75/65 midden | 6713 |
| Warmteafgifte 20°C 90/70 hoog | 10600 |
| Warmteafgifte 20°C 90/70 laag | 4023 |
| Warmteafgifte 20°C 90/70 midden | 8134 |
Product
| Productnummer: | BAMC06319022001BT4LRG2D04 |
| Nummer fabrikant: | KONVEKTCO_BAMC_PLAFONDMODEL_BMS |

