(1).jpg_1920x1920.jpeg)
Jaga - Briza 22 Plafondmodel - Aan/Uit - 2 Pijps - 630x1600mm - 14479 Watt - Front Top grill - Zandstraalgrijs
Kies je uitvoering
- Levertijd 16 dagen
- Product kan niet worden geretourneerd
- Gratis verzenden vanaf €100
- Bij ons alleen A-merken mét garantie
- Montage mogelijk
Omschrijving
Introductie
De Jaga Briza 22 Plafondmodel - Aan/Uit is een makkelijk te installeren ventilo voor aan het plafond. Super-power voor verwarmen, koelen en ventileren. Briza 22 is de meest krachtige ventilo voor expositie- en winkelruimtes, kantoor- en vergaderruimtes, schoolgebouwen, hotels, wintertuinen enz. Jaga Briza ventilo-convectoren zorgen energie-efficiënt en fluisterstil voor het allerhoogste klimaatcomfort. Zij brengen elke ruimte in snel tempo op temperatuur, zowel in de winter als in de zomer. Zo hebt u op elk moment van het jaar het ideale binnenklimaat.
Kenmerken
- Ingebouwde EC-motor voor een veel lager energieverbruik en een langere levensduur
- Centrifugaal ventilatoren met GreenTech-EC technologie, energiebesparend, gemakkelijke bediening, laag geluidsniveau
- Geschikt voor aansluiting op elke warmtebron
- Ideaal in combinatie met warmtepompen en lage temperatuursystemen
- Geoptimaliseerd koelvermogen door de nieuwe hydrofiele bescherming van de koper-aluminium warmtewisselaar
- Voor 2-pijps of 4-pijps
Jaga Aan/Uit
- Bij warmte- of koudevraag opent een BMS/Domotica systeem het thermo-elektrische ventiel. De ventilator draait op een vaste snelheid als het water de instelling van 28°C heeft bereikt. De ventilator draait op een vaste snelheid als het water de instelling van 18°C heeft bereikt
Standaard levering
- Gelakte bekleding uit sendzimir verzinkte staalplaat
- Robuust binnenwerk uit elektrolytisch verzinkt staal
- Aluminium-koper warmtewisselaar met hydrofiele coating
- Centrifugaal ventilator(en) met dubbele inlaat
- Condens opvang met afvoer
- Vervangbaar filter van polypropyleen stof (klasse G2)
Standaard Aansluiting
- Waterzijdige aansluitingen aan de linkerkant (optioneel aan de rechterkant)
- 2-pijps systeem G 3/4" aansluiting
- 4-pijps systeem: grote warmtewisselaar G 3/4" aansluiting, kleine warmtewisselaar G 1/2" aansluiting
- Clamp connector voor elektrische aansluiting 230 VAC rechts, via externe voeding aan te sluiten
Aanbevolen aansluitsets
Je bekijkt momenteel het volgende model:
- Model: Briza 22 Plafondmodel - Aan/Uit
- Afmeting: 630x1600mm
- Wattage: 14479
- Kleur: Zandstraalgrijs
- Installatie/vrije ruimte: Front Top grill
Documentatie
Jaga Briza 22 ConsumentenbrochurePDF, 5.30MBWelke Jaga sturing kiezen - Briza 22 plafondmodelPDF, 91.99kBAlgemene kenmerken
| Aansluitspanning | 230 |
| Breedte | 630 |
| Diepte | 0 |
| Frequentie | 50 Hz |
| Frontuitblaas | Ja |
| Geluidsdrukniveau hoog | 52.5 |
| Geluidsdrukniveau laag | 28 |
| Geluidsdrukniveau midden | 43 |
| Geschikt voor koeling | Ja |
| Geschikt voor verwarming | Ja |
| Glansgraad | Mat |
| Hoogte | 270, 630 |
| Inbouwdiepte | 0 t/m 0 |
| Inbouwdiepte instelbaar | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Kleur rooster | Grijs |
| Koelvermogen 25°C 6/12 voelbaar hoog | 3959 |
| Koelvermogen 25°C 7/12 voelbaar hoog | 3821 |
| Koelvermogen 25ºC 6/12 voelbaar laag | 1228 |
| Koelvermogen 25ºC 6/12 voelbaar midden | 2824 |
| Koelvermogen 25ºC 7/12 voelbaar laag | 1185 |
| Koelvermogen 25ºC 7/12 voelbaar midden | 2726 |
| Koelvermogen EN 16430 26°C - 17/19 voelbaar hoog | 1695 |
| Koelvermogen EN 16430 26°C - 17/19 voelbaar laag | 526 |
| Koelvermogen EN 16430 26°C - 17/19 voelbaar midden | 1209 |
| Luchthoeveelheid hoog | 1064.99 |
| Luchthoeveelheid laag | 289.999 |
| Luchthoeveelheid midden | 729.51 |
| Materiaal rooster | Staal |
| Met aftapper | Nee |
| Met elektrisch verwarmingselement | Nee |
| Met filter | Ja |
| Met gescheiden batterijen | Nee |
| Met ingebouwde standenregelaar | Nee |
| Met lekbak | Ja |
| Met ontluchter | Ja |
| Met poten | Nee |
| Met rooster | Ja |
| Met standenschakelaar | Ja |
| Met verse lucht aansluiting | Nee |
| Montagewijze | Plafondopbouw |
| Nom. diameter koeling | 3/4" (20) |
| Nom. diameter verwarming | 3/4" (20) |
| Oppervlaktebescherming rooster | Gelakt |
| Standaard kleur | Ja |
| Type | 22 |
| Warmteafgifte 20°C 75/65 hoog | 14479 |
| Warmteafgifte 20°C 75/65 laag | 4722 |
| Warmteafgifte 20°C 75/65 midden | 10677 |
| Warmteafgifte 20°C 90/70 hoog | 17249 |
| Warmteafgifte 20°C 90/70 laag | 5625 |
| Warmteafgifte 20°C 90/70 midden | 12720 |
Product
| Productnummer: | BAMC06316022001FT2LRG2D07 |
| Nummer fabrikant: | KONVEKTCO_BAMC_PLAFONDMODEL_AAN_UIT |

