(1).jpg_1920x1920.jpeg)
Jaga - Briza 12 Plafond Inbouw - Geen JPDC sturing - 2 Pijps - 380x520mm - 1836 Watt
Kies je uitvoering
- Levertijd 15 dagen
- Product kan niet worden geretourneerd
- Gratis verzenden vanaf €100
- Bij ons alleen A-merken mét garantie
- Montage mogelijk
Omschrijving
Introductie
De Jaga Briza 12 Plafond Inbouw - Geen JPDC sturing is een ventilatorconvector die actief kan verwarmen in de winter én koelen in de zomer. Achter de Briza schuilt de ingenieuze warmtewisselaar, gecombineerd met een zeer stil dynamisch systeem. Briza is daardoor het slankste type op de markt met zo’n groot vermogen. Het toestel is geschikt voor aansluiting op lage temperatuur systemen zoals warmtepompen, zonne-energiesystemen en condensatieketels. Er is de mogelijkheid tussen een 2-pijps of 4-pijps uitvoering. De 4-pijps uitvoering maakt het mogelijk om in verschillende ruimtes tegelijkertijd te koelen en te verwarmen, doordat deze over twee warmtewisselaars beschikt.
Nóg meer vermogen nodig? Check Briza 22!
Kenmerken
- Koeling, geschikt voor condenserende en niet-condenserende koeling
- Op elk moment van het jaar het ideale binnenklimaat
- Uitermate geschikt voor aansluiting op laagtemperatuursystemen zoals warmtepompen, zonne-energiesystemen en condensatieketels
- 2-pijps en 4-pijpsuitvoering, voor het verwarmen en/of koelen van afzonderlijke ruimtes
- 0 tot 10 Volt sturing, werkt met de nieuwste domoticasystemen
- Energiezuinige EC-motor, minder elektrische energie
- Compact design, slankste type op de markt met zo'n groot vermogen
- Laag geluidsniveau
- Geoptimaliseerd koelvermogen door de nieuwe hydrofiele bescherming van de koper-aluminium warmtewisselaar
Geen Jaga sturing
- Bij warmte- of koude vraag opent een BMS/Domotica systeem of een Jaga-thermostaat het thermo-elektrische ventiel
- Bij warmte- of koude vraag stuurt een BMS/Domotica systeem of een Jaga-thermostaat een 0-10VDC signaal. De ventilator draait proportioneel van het 0-10VDC signaal
Standaard levering
- Robuust binnenwerk uit elektrolytisch verzinkt staal
- Aluminium-koper warmtewisselaar met hydrofiele coating
- Tangentiele EC ventilator(s)
- Condens opvang met afvoer
- Roestvast stalen luchtfilter
Standaard Aansluiting
- Waterzijdige aansluitingen aan de linkerkant (optioneel aan de rechterkant)
- G 1/2" aansluiting
- Klemverbinding voor elektrische aansluiting, standaard rechts, via externe voeding 24VDC aan te sluiten
Aanbevolen aansluitsets
Je bekijkt momenteel het volgende model:
- Model: Briza 12 Plafond Inbouw - Geen JPDC sturing
- Afmeting: 380x520mm
- Wattage: 1836
- Kleur: Grijs
Documentatie
Jaga Briza 2026 ConsumentenbrochurePDF, 54.41MBJaga Briza Plafondinbouw consumentenbrochurePDF, 6.01MBJaga Briza 12 handleidingPDF, 12.84MBAlgemene kenmerken
| Aansluitspanning | 24 |
| Breedte | 380 |
| Diepte | 0 |
| Frequentie | 50 Hz |
| Frontuitblaas | Ja |
| Geluidsdrukniveau hoog | 44 |
| Geluidsdrukniveau laag | 19 |
| Geluidsdrukniveau midden | 32.5 |
| Geschikt voor koeling | Ja |
| Geschikt voor verwarming | Ja |
| Glansgraad | Mat |
| Hoogte | 117, 380 |
| Inbouwdiepte | 0 t/m 0 |
| Inbouwdiepte instelbaar | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Koelvermogen 25°C 6/12 voelbaar hoog | 376 |
| Koelvermogen 25°C 7/12 voelbaar hoog | 365 |
| Koelvermogen 25ºC 6/12 voelbaar laag | 182 |
| Koelvermogen 25ºC 6/12 voelbaar midden | 278 |
| Koelvermogen 25ºC 7/12 voelbaar laag | 176 |
| Koelvermogen 25ºC 7/12 voelbaar midden | 270 |
| Koelvermogen EN 16430 26°C - 17/19 voelbaar hoog | 188 |
| Koelvermogen EN 16430 26°C - 17/19 voelbaar laag | 91 |
| Koelvermogen EN 16430 26°C - 17/19 voelbaar midden | 139 |
| Luchthoeveelheid hoog | 235 |
| Luchthoeveelheid laag | 70 |
| Luchthoeveelheid midden | 155 |
| Met aftapper | Nee |
| Met elektrisch verwarmingselement | Nee |
| Met filter | Ja |
| Met gescheiden batterijen | Nee |
| Met ingebouwde standenregelaar | Nee |
| Met lekbak | Ja |
| Met ontluchter | Ja |
| Met poten | Nee |
| Met rooster | Nee |
| Met standenschakelaar | Nee |
| Met verse lucht aansluiting | Nee |
| Montagewijze | Plafondinbouw |
| Nom. diameter koeling | 1/2" (15) |
| Nom. diameter verwarming | 1/2" (15) |
| RAL-nummer | 7024 |
| Standaard kleur | Ja |
| Type | 12 |
| Warmteafgifte 20°C 75/65 hoog | 1836 |
| Warmteafgifte 20°C 75/65 laag | 1000 |
| Warmteafgifte 20°C 75/65 midden | 1310 |
| Warmteafgifte 20°C 90/70 hoog | 2203 |
| Warmteafgifte 20°C 90/70 laag | 1200 |
| Warmteafgifte 20°C 90/70 midden | 1572 |
Fysieke eigenschappen
| Gewicht: | 7kg |
Product
| Productnummer: | BZBC038052122L |
| Nummer fabrikant: | KONVEKTCO_BZBC_12_PLAFOND_INBOUW_GEEN _JDPC_STURIN |







